• A-tým

• 06.08.2020

Lukáš Holík přestoupil do Opavy

Klub FK Dukla Praha se dohodl s celkem SFC Opava na přestupu útočníka Lukáše Holíka, který do Slezska míří za nezveřejněnou sumu.

Lukáš Holík odchází z Julisky po třech letech. Do Dukly přišel z rodného Zlína v září 2017, kde pak ještě hostoval během ročníku 2018/19. V barvách Dukly nastoupil do 68 ligových duelů (27 ve druhé nejvyšší soutěži, 41 v první lize) a nastřílel 17 branek.

V předchozím ročníku se mu obzvlášť dařilo, připsal si 11 gólových zásahů a patřil mezi nejproduktivnější hráče FNL. V příští sezoně bude oblékat dres SFC Opava v nejvyšší české soutěži.

„Chtěl bych poděkovat všem svým spoluhráčům, realizačnímu týmu, prostě všem, kteří dělají fotbal v Dukle, až po majitele klubu pana Pauknera. Děkuji také fanouškům za jejich podporu a přeji Dukle jen to nejlepší a hodně štěstí do dalších let,“ vzkázal Lukáš Holík.

Klub Lukášovi děkuje za roky strávené na Julisce a přeje mu do budoucí kariéry jen to nejlepší. Děkujeme, Holas!