• Napsali o nás

• 19.10.2016

Fortuna vstupuje do českého fotbalu!

Sázková kancelář Fortuna bude podporovat celý český fotbal napříč všemi výkonnostními stupni. Díky kontraktu s FAČR a LFA se nově stává partnerem reprezentace, Mol cupu, Superpoháru, její jméno ponese druhá nejvyšší fotbalová liga, stejně jako ČFL, MSFL, a divizní soutěže. Společnost bude nadále podporovat také nižší soutěže. Titulárním sponzorem 1. ligy se Fortuna stane od sezony 2018/19, po vypršení kontraktu se stávajícím partnerem ePojisteni.cz.

„Jméno Fortuny je řadu let spojeno fotbalem a v posledním roce jsme hledali způsob, jak náš fotbalový projekt dále posunout a směřovat. Naším strategickým cílem je, aby se Fortuna stala doslova fotbalovým synonymem, proto jsme se rozhodli uzavřít opravdu mimořádný kontrakt, který v oblasti sponzoringu nemá obdoby.“ uvedl David Vaněk, generální ředitel Fortuna sázková kancelář.

„Z pohledu fotbalu se jedná o kontrakt, jehož parametry a výše nemají obdoby. Ve společnosti Fortuna jsme našli silného partnera, který se tímto dnem stal klíčovým spojencem v budování budoucnosti české kopané. Věřím, že tento svazek bude pevný a dlouholetý,“ Miroslav Pelta, předseda Fotbalové asociace České republiky.

Celý článek