• Preview k zápasu

• 08.01.2021

Dva zápasy ve dvou dnech. Duklu čekají souboje s Jabloncem a Táborskem

Dukla odehraje první zápasy v roce 2021. V sobotu od 11:00 nejprve změříme síly v přátelském utkání s provoligovým Jabloncem, hned den nato (výkop 10:30) máme na programu první zápas zimního turnaje Tipsport liga proti Táborsku. Obě utkání můžete sledovat živě online.

„První liga letos začíná už v půlce ledna, takže máme velkou radost, že se nám podařilo domluvit přípravný zápas s Jabloncem. Jinak jsme rádi, že jsme termínovku zápasů vůbec dokázali poskládat. Odehrajeme jich plus minus sedm do začátku jarní části sezony, což je standardní počet,“ řekl hlavní trenér Roman Skuhravý.

Dukla se k přípravě sešla v pondělí 4. ledna, více čtěte ZDE. Kromě zápasů v Tipsport lize nás čeká také prestižní pohárový duel se Slavií, který nakonec v Edenu odehrajeme už v úterý 19. ledna před kamerami ČT Sport.

Již o víkendu může do hry zasáhnout útočník Sunday Faleye, který v týdnu podepsal smlouvu s Duklou. Trenéři mají k dispozici také slovenského obránce Filipa Nagyho, jenž je u nás na týdenním testu, a nově i dalšího obránce Michala Trávníčka z Hradce Králové. Ten by měl přijít do Dukly na hostování s opcí, oba kluby ještě řeší administrativní záležitosti.

Sobotní duel s Jabloncem odehrajeme v našem tréninkovém areálu v Satalicích, utkání můžete sledovat živě na Youtube ZDE. Čeká nás těžká prověrka, neboť Severočeši jsou v prvoligové tabulce druzí za vedoucí Slavií.

Utkáním s Táborskem vstoupíme do Tipsport ligy, kde máme ve skupině ještě Hradec Králové a Spartu Praha „B“. Proti Táborsku jsme sehráli poslední ligový duel podzimní části sezony a na hřišti soupeře jsme po brance Štěpána Krunerta vyhráli 1:0. Jihočechy jsme mimochodem porazili v posledních pěti vzájemných zápasech.

Tipsport liga se hraje na neutrálním hřišti v Praze-Horních Počernicích. Táborsko už má za sebou úvodní střetnutí se Spartou „B“, ve kterém podlehlo 1:3. Zápas odvysílá Tipsport TV.