• Preview k zápasu

• 13.07.2014

Duklu čeká další přípravné utkání

Po utkání se Celtikem Glasgow čeká Duklu další přípravné utkání v rámci herního soustředění. V rakouském Bischofshofenu se utkáme od 16:00 s německým tradičním klubem Fortunou Düsseldorf.

Dukla v pátečním utkání narazila na skotského mistra. V pohledném utkání nakonec naše "A" mužstvo remizovalo s ostrovním celkem 0:0. Níže se můžete podívat na sestřih zápasu.

Fortuna Düsseldorf je německý klub sídlící ve stejnojmenném městě Düsseldorf a byl založen v roce 1895. V současné době působí v 2. Bundeslize, kde v sezoně 2013/2014 tento celek skončil na 6. místě se ztrátou 18 bodů na první 1.FC Köln. V loňské sezoně v klubu působil český obránce Martin Latka, který během letní pauzy přišel do pražské Slavie. Z historického hlediska za Fortunu Düsseldorf hrál například bývalý duklák Petr Rada.

Utkání se hraje od 16 hodin v rakouském městečku Bischofshofen.