• Klub

• 01.07.2022

Dukla opět držitelem Ceny Lukáše Přibyla

Dukla Praha navázala na vítězství z minulého roku, a i za sezónu 2021/2022 byla oceněna prvním místem v hlavní kategorii Ceny Lukáše Přibyla, a zároveň se umístila mezi nejlepšími i ve všech ostatních kategoriích.

Práce s fanoušky a aktivita marketingového oddělení Dukly Praha stačila na celkové první místo. Vyhráli jsme 1. místo v hlavní kategorii F:NL a ohodnoceni jsme byli za všech 5 doprovodných kategorií - Content, Digital, Fan experience, CSR i Jednorázový projekt.

Hlavní anketa CLP klubů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY:

• 1.FK Dukla Praha 64 bodů
  • 2.FC Zbrojovka Brno 41 bod
  • 3.Slezský FC Opava 29 bodů
  • 4.FK Ústí nad Labem 4 body
  • 5.MFK Chrudim 2 body
  • 6.1. FK Příbram 2 body
  • 7.FC Vysočina Jihlava 1 bod

„Jsme moc rádi, že se nám Cenu Lukáše Přibyla podařilo za F:NL opět po roce vyhrát s velkým náskokem. Je to určité zadostiučinění naší práce, kterou se snažíme dělat maximálně efektivně s ohledem na naše klubové možnosti. Je krásné číst a slyšet, že se v marketingu a PR můžeme měřit s těmi nejlepšími dokonce z první ligy. To je pro klub naší velikosti opravdu něco mimořádného. Měli bychom si toho vážit a do budoucna na tom stavět,“ dodává ředitel marketingového úseku Petr Lupínek.