• A-tým

• 07.09.2019

Dukelský kádr posílí Filip Hašek

Mladý záložník Filip Hašek se ze svého hostování ve slovenském Ružomberoku přesune na roční hostování na Julisku.

"V pátek se nám podařilo dotáhnout roční subhostování hráče Filipa Haška z MFK Ružomberok, účastníka nejvyšší soutěže na Slovensku. Díky spolupráci všech zainteresovaných stran se tato legislativně složitá věc podařila dotáhnout. Z tohoto důvodu děkuji klubům MFK Ružomberok a Bohemians Praha 1905 za rychlé jednání v zájmu hráče. Filipovi přeji hodně sportovních úspěchů v našem klubu." uvedl k podpisu sportovní ředitel Pavel Vandas.

Mladší ze synů trenéra Martina Haška je kmenovým hráčem pražských Bohemians, v jejichž dresu v loňské nastoupil do 24 ligových utkání. Na hostování do slovenského klubu odešel v červenci 2019. Filip je odchovancem Sparty a před příchodem do Bohemians hostoval ve Vlašimi a v Budějovicích. Ve slovenské Fortuna lize nastoupil do 3 zápasů a svému týmu pomohl i v předkole evropské ligy.