PORTRÉTY Z JULISKYFilip Hašek
    FANSHOP

Dukelské dívky hvězdami videoklipu

29. 3. 2019 | Redakce

Dukelské dívky hvězdami videoklipu

Zajímavou zkušenost mají za sebou dívky z dukelské WU18 a WU11, které se v únoru zúčastnily natáčení videoklipu k písni Bude líp, jejímž autorem je známý český rapový interpret NIK TENDO. Natáčení probíhalo mimo jiné na Julisce.

Tento týden vyšel videoklip, který má upozornit na problematiku šikany mezi mladými lidmi. Ti v těžkých situacích hledají útěchu a sílu v hudbě. Jak se tvůrcům podařilo téma vystihnout můžete v klipu posoudit sami, přikládáme i fotogalerii z natáčení.

Interpret NIK TENDO patří mezi nejposlouchanější rappery v Česku. Na instagramu má přes sto tisíc followerů, poslední dva videoklipy mají více než 6 milionů shlédnutí. Jeho cílovou skupinou jsou mladí lidé ve věku 10 až 30 let. Máme velkou radost, že si pro natáčení vybral se svým týmem právě dívky z Dukly a zázemí stadionu Juliska.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
4. 1.FC Slovácko 11 15:21 15
5. FK Dukla Praha 11 12:40 11
6. Lokomotiva Brno H.H. 11 14:30 11
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu