PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia

Druholigová soutěž zná své rozlosování

19. 6. 2019 | Redakce

Druholigová soutěž zná své rozlosováníFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA už má rozpis svých zápasů, ve středu 19. června odpoledne se totiž uskutečnil její los. A Duklu čeká pořádně ostrý začátek, v prvních pěti kolech se mimo jiné utkáme s oběma posledními účastníky baráže a čeká nás také derby se Žižkovem.

Dukla Praha začne sezonu doma na Julisce, v sobotu 20. července přivítá v 10:15 FK Fotbal Třinec. Druhé kolo odehraje ve Východních Čechách na hřišti FC Hradec Králové, který patří tradičně mezi tahouny soutěže a naposled skončil těsně pod barážovými příčkami. Třetí kolo nám přinese velice atraktivní zápas, v prvním ze dvou derby nové sezony se totiž doma utkáme s Viktorií Žižkov, která nás v minulé sezoně potrápila v MOL Cupu.

Těžký start bude pokračovat čtvrtým kolem, kdy odjedeme do Jihlavy, jak dobře víme, místní Vysočina bojovala v baráži o postup do nejvyšší soutěže. V pátém kole dorazí na Julisku další „barážista“ – Zbrojovka Brno.

Termíny jsou zatím úředně stanoveny na sobotu od 17 hodin, své Domácí zápasy ale Dukla bude hrát o sobotách v 10:15 dopoledne. Kompletní přehled najdete na našem webu v sekci A tým – Zápasy