• Fanoušci

• 27.10.2016

Dolů k (příbramským) dolům…

Dalším venkovním utkáním ePojištění.cz ligy bude pro Duklu prestižní souboj v Příbrami. Ta zatím tone v hlubokých sestupových vodách, střílí jenom sporadicky, a i zkušení matadoři přihrávají spíše soupeři než vlastním útočníkům. Kde jinde bychom měli prolomit letošní prokletí venkovních nevýher, než právě u Litavky? A navíc, Příbrami rozhodně máme co vracet, přičemž i letos na jaře se zachránila i díky bodu, který s námi doma zázračně uhrála. Po Jihlavě nás tak čeká další souboj s týmem hrajícím o holé prvoligové bytí, a doufejme, že tentokrát se o něj bude muset prát bez jakékoli naší pomoci. No a my pojďme pomoci žlutému baletu do žlutovínového sektoru hostů osobně!

Výkop zápasu je v sobotu 5. listopadu v 17.00, odjezd z Prahy je v 15.00 od metra Opatov. Cena dopravy je 100 Kč pro člena a 150 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Hlaste se všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře na webu, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu