• Fanoušci

• 24.04.2017

Do mistrovských pivních sadů!

Předposlední výjezd letošní sezóny nás čeká již tuto sobotu večer, po D5 se vydáme k úřadujícím mistrům z Plzně.

Ve Štruncových sadech se nám obvykle docela daří hrát, nikoli však vyhrávat či alespoň uhrávat nějaké body.Tu se před Kubou Marešem červeně zřítí unikající Pilař, tu si rozhodčí nevšimne zápasnických chvatů v pokutovém území, obvykle však i celkově bývá Viktorka lepším týmem. Bude tomu tak ale i v sobotu? Na jaře to věru není žádná modročervená dominance, a spíš než fotbalovým uměním zaujal mistrovský klub výměnou trenéra průběžně vedoucího týmu ligy a jednou hereckou etudou, která završila triptych v podání našich aktuálních top klubů. A jinak? Urvané vítězství nad Příbramí, remíza ve Zlíne, remíza doma s Teplicemi a nejnověji mizerný výkon a prohra na Letné. Co myslíte, povede se i našim klukům odvézt si z Plzně nějaký ten bod? A chcete být u toho?

Pojeďte s Dukla Klubem! Výkop zápasu je v sobotu 29. dubna ve 20.15, odjezd z Prahy je v 18.00 od metra Opatov. Cena dopravy je 150 Kč pro člena a 250 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu