• B-tým

• 27.03.2020

David Kozel podepsal novou dlouhodobou smlouvu

Mladý záložník David Kozel, který hájí dukelské barvy v B-týmu v pátek podepsal novou dlouhodobou smlouvu.

David Kozel letos odehrál devět zápasů v ČFL za B-tým. Svému mužstvu přispěl i jednou brankou, kterou si připsal v utkání proti B-týmu Teplic. David však není jediným z rodiny, který ve svém životě zasáhl do dění Dukly. Věrní fanoušci si jistě rádi vzpomenou na Davidova otce - trenéra Luboše Kozla, který na Julisce působil od roku 2009 až do roku 2016. Také Davidův bratr Daniel je kmenovým hráčem Dukly, v současné době však hostuje na Vyšehradě.

"David prokázal během podzimní části soutěže ČFL a během zimní přípravy, že má velký talent a předpoklady stát se v budoucnu platným hráčem našeho A mužstva. V jeho fotbalové cestě mu přeji za klub hodně zdraví a sportovních úspěchů," uvedl výkonný a sportovní ředitel klubu Pavel Vandas.

"Jsem rád, že jsem podepsal v Dukle smlouvu, neboť jsem v klubu od 8 let. Beru to jako vyjádření důvěry klubu ve mne a vážím si toho. Budu se snažit ji splatit dobrými výkony a snahou dostat se do A týmu, což byl vždycky můj cíl," těší Davida Kozla.

Davidovi přejeme mnoho úspěchů!