• Preview k zápasu

• 01.07.2014

Čeká nás utkání se Slovanem Liberec

Příprava je v plném proudu a po turnaji v Čelákovicích čeká Duklu další utkání, tentokrát proti Slovanu Liberec. Zápas se odehraje ve středu od 11:00 v Nymburce.

Dukla má za sebou již dvě přípravná utkání a to v rámci čelákovického turnaje, kde jsme obsadili konečné druhé místo po semifinálové výhře 2:0 nad Příbramí a těsné finálové prohře 0:1 s ŠK Slovan Bratislava. Se slovenským mistrem se Dukla utkala po 21 letech.

Liberec má za sebou dokonce čtyři přípravná utkání, 25. června se v Nymburce utkal Slovan ve dvojzápase s Pardubicemi. První zápas severočeši prohráli 0:2, druhý naopak vyhráli 3:2. O víkendu se náš středeční soupeř zúčastnil turnaje v Dubí, kde obsadil 2. místo. Nejprve liberečtí vyřadili Dynamo Drážďany, když zvítězili 1:0. Ve finále ale zvítězily Teplice 2:0 a Liberec tak získal stříbrnou příčku.

Utkání odehrajeme ve sportovním centru Nymburk (Sportovní 1801, 288 35 Nymburk) od 11 hodin.