• Klub

• 03.03.2022

Brunch s Duklou již v neděli. Těšte se na hráče A-týmu i zástupce klubu

Den po utkání s Jihlavou v neděli 6. března od 9:00, jak jsme vás již informovali, proběhne po delší době znovu populární brunch s Duklou v kavárně Café Záhorský v Dejvicích. Přihlaste se na brunch i vy, kapacita je omezená.

Vaší účast je nutné potvrdit předem na emailu chcinabrunch@fkdukla.cz., kam nahlásíte také jména a počet osob.

Cena za osobu je 200 Kč (včetně nápojů). Pro děti za 100 Kč.

Brunche se z vedení klubu zúčastní předseda představenstva Ing. Bohumil Paukner, výkonný ředitel David Šrámek a sportovní ředitel Mgr. Jan Staněk, trenér B-týmu Aleš Majer kouč nejstarších dorostenců Tomáš Kulvajt a z ženského týmu trenér Jakub Kowololowski a hráčky Martina Pakostová i nejnovější posila Shu-O Tseng, kterých se budete moci osobně zeptat na cokoliv, co vás zajímá.

Z hráčského kádru se můžete těšit na Davida Kozla, Jana Pázlera a Jiřího Kulhánka, s nimiž můžete probrat třeba sobotní utkání proti Jihlavě, kterým den před brunchem vstoupíme do jarní části sezony.

Více informací o akci čtěte ZDE.