• Klub

• 06.03.2020

B-tým vyzve Zápy, první mistrovské zápasy čekají také dorostence

​B-tým Dukly Praha přivítá v 16. kole ČFL skupiny B na Julisce na hřišti s UMT povrchem v neděli 8. března v 10:15 hod. SK Zápy. Také dorostu už začíná sezóna, kategorie U14-U12 budou na soustředění.

Zápy po podzimní části přezimovaly na druhém místě tabulky skupiny B ČFL se ziskem 33 bodů a tříbodovou ztrátou na vedoucí Jablonec B. Zápy jsou jedním z favoritů soutěže a tým tvoří zkušení hráči, kteří prošli i řadou ligových týmů, např. Příbramí, Hradcem Králové. Zbrojovkou Brno, Viktorií Žižkov a Jihlavou. Hráčský kádr tvoří i hráči, kteří prošli Duklou Praha, a to zkušený Pavel Hašek a z dorostu Dukly M. Kubů a K. Janko.

Poslední přípravný zápas sehrály Zápy 29. února s Varnsdorfem v Nehvizdech, kde zvítězily 3:0, po poločase 1:0, když úspěšnými střelci byli Matějka, Kubů a Pávek. O týden dříve remizovaly s FK Loko Vltavín na UMT v Satalicích 2:2, po poločase 1:2. Oba góly vstřelila čerstvá zimní posila L. Magera, který ještě na podzim hájil na Julisce ve druhé lize barvy Zbrojovky Brno.

Ve vzájemném mistrovském zápase mezi SK Zápy a FK Dukla Praha B v prvním kole na podzim v Zápech domácí zvítězili 5:2 po poločase 3:0, když úspěšnými střelci byli 2x Putz, Jelínek, Hron a Matějka, za Duklu korigovali Studnička a Kott.