• Klub

• 31.10.2014

Armádní sportovec roku 2014

Ve čtvrtek dne 30. října 2014 od 18:00 v konferenčním sále Domu armády Praha se konalo slavnostní vyhlášení ankety „Armádní sportovec roku 2014.“ Za klub FK DUKLA Praha a. s. byli odměněni Luboš Kozel, Zbyněk Pospěch a Matěj Hanousek.

Luboš Kozel, trenér

Dne 30. října 2014 bylo utkání naší nejvyšší ligové soutěže FK Dukla Praha proti FK Baumit Jablonec pro jmenovaného jeho jubilejním 100. prvoligovým zápasem jako trenéra na lavičce našeho „A“ mužstva.

Michal Prokeš s dresem pro Luboše Kozla ku příležitosti 100. zápasu na lavičce FK Dukly Praha

Zbyněk Pospěch, útočník (cenu přebral v zastoupení Ing. Michal Šrámek)

Jmenovaný v ligové soutěži – ročník 2013/2014 se v tabulce ligových kanonýrů umístil na velmi pěkném 2. místě, když se 16krát trefil do "černého.“

Matěj Hanousek s Lubošem Kozlem

Matěj Hanousek, levý obránce

Jmenovaný je stálým hráčem kádru našeho „A“ mužstva a našeho reprezentačního mužstva do 21 let, které se připravuje na závěrečný turnaj Mistrovství Evropy, které se v roce 2015 uskuteční v České republice.

Matěj Hanousek

Všichni odměnění sportovci