• Klub

• 02.12.2012

Anketa:Nejhezčí knírač Dukly Praha

Měsíc listopad je u konce a s ním i akce MOVEMBER! My jsme pro vás nafotili všechny hráče a realizační tým, než své knírky a kníry shodili a nyní můžete hlasovat v anketě o ten nejhezčí!

Celý týden, tedy do 8. prosince 2012, proběhne anketa „O nejhezčího knírače Dukly Praha“, ve které můžete hlasovat o toho nejhezčího z řad hráčů a realizačního týmu A mužstva. V den ukončení budou veškeré zaslané hlasy sečteny a na jejich základě bude vyhodnocen vítěz ankety Man of Movember. Dotyčný vybere jednoho z hlasujících, kterému osobně předá cenu Wall of Movember.

Kde najdu fotografie?

Veškeré fotografie našich „kníračů“ jsou uveřejněny na klubovém Facebooku a Google +

Jak hlasovat?

Po vybrání vašeho favorita, zašlete e-mail s předmětem MOVEMBER a se jménem hráče či člena realizačního týmu na press@fkdukla.cz. Nezapomeňte přidat své kontaktní údaje: jméno a příjmení, e-mail nebo telefon, na kterém vás v případě výhry zastihneme.

Co mohu získat?

Hraje se o Wall of Movember s vlastnoručně podepsanými fotografiemi hráčů a realizačního týmu Dukly Praha.