• A-tým

• 18.05.2022

Obránce Jiří Piroch prodloužil na Julisce smlouvu

Stálice naší obrany šestadvacetiletý stoper Jiří Piroch prodloužil v Dukle o rok svůj stávající kontrakt.

„Jirka se vyprofiloval v silnou osobnost, je to bojovník a srdcař. Takových hráčů není mnoho. Příkladem je poslední domácí zápas, kdy Jirka utrpěl zranění hlavy, přesto dal ještě právě hlavou gól a až potom šel střídat. Věřím, že se Jirka bude dále rozvíjet jako osobnost a přispěje k lepším výsledkům v příští sezóně,“ uvedl Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly.

Jiří Piroch přišel do Dukly v roce 2019 a postupně se vypracoval mezi stálé členy prvního týmu. V tomto i minulém soutěžním ročníku odehrál většinu zápasů v základní sestavě.

„Jsem rád a vážím si toho, že ve mě Dukla vložila důvěru a že jsem se s vedením domluvili na prodloužení smlouvy,“ řekl Jiří Piroch.