• Preview k zápasu

• 03.09.2021

Dukla vyplní reprezentační přestávku soubojem s reprezentací do 20 let

Po středečním postupu v MOL Cupu nás v sobotu čeká další utkání, byť tentokrát pouze přátelské. Od 15:30 se v Mnichově Hradišti utkáme s Českou reprezentací do 20 let.

Hlavní trenér Bohuslav Pilný už minulý týden naznačil, že pro pohárové utkání, sobotní přátelák a nedělní ligový duel B-týmu rozvrství zatížení na hráče z širšího kádru.

Ve středu v Kolíně nastoupila naše téměř ligová sestava, ale na postup jsme se nadřeli. Dlouho se hrálo nerozhodně, rozdílový gól na 2:1 z našeho pohledu vstřelil až v závěru Sunday Faleye. Více čtěte ZDE.

V zápase s mládežnickou reprezentací může dojít na pikantní souboj Davida Kozla a Štěpána Šebrleho proti Dukle. Právě tito dva hráči jsou totiž aktuálně součástí reprezentační dvacítky. Ve čtvrtek oba nastoupili v přátelském utkání proti Německu (Kozel v základní sestavě, Šebrle střídal). Češi v zápase prohráli 0:2.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se pro nás znovu rozjede 10. září, kdy nás v páteční předehrávce 7. kola čeká utkání na hřišti Líšně.