• Klub

• 13.07.2021

Předsezonní beseda s fanoušky. Přijďte se ptát vedení klubu

Máte nějaký dotaz na vedení našeho klubu? Přijďte na neformální předsezonní besedu s fanoušky. Ta se bude konat v úterý 20. června od 19:00 na Julisce.

Na vaše dotazy budou odpovídat výkonný ředitel Dukly Praha David Šrámek a sportovní ředitel Mgr. Jan Staněk.

Neformální setkání se uskuteční v Klubovně Juliska, která se nachází mezi hlavní tribunou a umělým hřištěm. Na místě bude zajištěno pití i drobné občerstvení.

Už od 18:00 je možnost přijít si na spodní umělé hřiště „Katovna“ zahrát se zástupci klubu fotbal. Pokud byste se chtěli přidat, kontaktujte zástupce našeho fanklubu.

Prosíme všechny fanoušky, kteří se chtějí následné besedy od 19:00 zúčastnit, aby poslali potvrzovací email se svým jménem na press@fkdukla.cz. Klub musí kvůli bezpečnosti na stadionu Juliska odevzdat jmenný seznam všech osob, kteří budou vpuštěni do areálu.

Předem upozorňujeme, že nenáhlašeným fanouškům nebude přístup na setkání umožněn. Děkujeme za pochopení.

Nemůžete se z různých důvodů setkání zúčastnit? Pošlete na email uvedený výše, tedy press@fkdukla.cz, znění vašeho dotazu, který byste rádi položili jednomu z členů klubu. Vaši otázku na besedě zodpovíme a odpověď najdete v článku zde na klubovém webu.