• A-tým

• 13.07.2021

Dominik Preisler zůstane v Mladé Boleslavi. Klub na něj uplatnil opci na přestup

Záložník Dominik Preisler definitivně opouští Duklu a přestupuje do Mladé Boleslavi. Do prvoligového týmu původně odešel v lednu na půlroční hostování, v Boleslavi se brzy stal jedním z klíčových hráčů základní sestavy a středočeský klub i proto využil opce na přestup.

„Dominik dostal od klubu šanci posunout se do první ligy a tu šanci využil. Profituje z toho jak Dukla, tak i Dominik. Přestože na něj byla nabídka už v zimě 2020, Dukla Dominika pustila až na třetí pokus. Když přestup předtím dvakrát nevyšel, Dominik pořád pracoval stejně. I proto zaslouží poděkování za celé své působení v Dukle. Budeme pracovat na tom, aby byli podobně úspěšní i další naši odchovanci. Bylo by skvělé, kdyby byli úspěšní s Duklou, než někde jinde,“ uvedl Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly.

Preisler přišel na Duklu v roce 2009. Prošel mládežnickými kategoriemi až zakotvil v sestavě prvního týmu. V našem dresu odehrál 82 zápasů a vstřelil 14 branek.

V novém angažmá přejeme Dominikovi hodně štěstí a úspěchů!