• Klub

• 16.06.2021

Dukla získala Cenu Lukáše Přibyla, uspěla i v doprovodné kategorii

Velké ocenění pro náš klub. Dukla získala mezi kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hlavní Cenu Lukáše Přibyla, kterou Ligová fotbalová asociace uděluje jako ocenění klubového PR a marketingu. Zároveň jsme uspěli také v doprovodné kategorii za nejlepší projekt, kterým byla pieta Josefa Masopusta k nedožitým 90. narozeninám.

„Výhra v Ceně Lukáše Přibyla je oceněním naší roční práce a úsilí. Snažíme se pro naše fanoušky dělat maximum možného ve všech oblastech marketingu a PR, ať v on-line marketingu, na stadionu a podobně. Doufám, že se nám podaří ocenění příští rok obhájit a že budeme úspěšní i na hřišti. To bychom si samozřejmě všichni přáli nejvíc,“ uvedl Petr Lupínek, marketingový manažer Dukly.

O ocenění hlasují samotní zástupci klubů i odborné poroty LFA. Dukla mezi kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY uspěla suverénně se ziskem 43 bodů, druhý Hradec Králové obdržel téměř o polovinu bodů méně. Třetí skončila Viktoria Žižkov.

Děkujeme všem, kteří se nás rozhodli podpořit svým hlasem. Vážíme si vaší podpory!