• Klub

• 17.03.2020

COVID-19 | Jak ovlivňuje fungování Dukly

Šířící se typ nového koronaviru a nařízení a doporučení Vlády České republiky mají vliv i na fungování Dukly.

TRÉNINKOVÝ PROCES

Všechny kategorie – od A týmu přes rezervu až po ženy a mládež – měly na pondělí 16. a úterý 17. března vytvořeny individuální tréninkové plány. Další postup budou realizační týmy ve spolupráci s vedením klubu řešit.

ZÁPAS S JIHLAVOU

Dukla se měla v sobotu 14. března poprvé v jarní části sezony představit na Julisce. Vzhledem k vládním nařízením o nouzovém stavu a následné karanténě jsou profesionální soutěže odloženy až do odvolání. Pokud jste měli vstupenky nakoupené v předprodeji, finanční obnos za zakoupené vstupenky budeme vracet v plné výši. O formě navrácení peněz budeme informovat.

Kamenná prodejna fanshopu je v souladu s nařízením vlády uzavřena a osobní odběr tudíž není možný. Zboží z fanshopu však můžete objednávat přes internet na fanshop.fkdukla.cz, balík připravíme a odešleme.