• Články dorost

• 30.09.2012

Výsledky dorosteneckých týmů

Už v pátek sehráli starší dorostenci U18 utkání proti Podolí, ve kterém suverénně zvítězili 9:1. Mladší dorostenci hostili Liberec, s kterým sedmnáctka remizovala 1:1 a šestnáctka prohrála 2:5.

AFK Slavoj Podolí – FK Dukla Praha U18 - 1:9 (1:1)

Branky: 20. 1:0 - 30. 1:1 Benda (Gajecký), 51. 1:2 Kříž (Benda, Vrkoč), 60. 1:3 Kříž (Tříska, Vrkoč), 61. 1:4 Kříž, 64. 1:5 Stuj (Buchar, Benda), 65. 1:6 Kříž (Benda, Stuj), 77. 1:7 Tříska, 81. 1:8 Vrkoč, 88. 1:9 Volek (Stuj, Vrkoč).
Sestava: Kořínek – Buchar, Ksandr, Halbich, Troníček – Soukup (61. Stuj), Vrkoč, Volek – Benda, Gajecký (46. Kříž), Romanovskyy (46. Tříska).

Tomáš Kulvajt: "Dnes jsme odehráli velmi dobré utkání. Domácí šli sice po naší individuální chybě v rozehrávce do vedení, to však bylo z jejich strany vše. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit branku. Do poločasu jsme stačili vyrovnat a po přestávce jsme již na hřišti jednoznačně dominovali. Domácí kondičně odpadli a vysoký počet vstřelených branek byl adekvátním obrazem průběhu hry. Branky jsme vstřelili po pěkných kombinacích, ze standardních situací i po chybách domácích v rozehrávce, ke kterým jsme je donutili vysokým aktivním napadáním. Za dnešní výkon kluci zaslouží pochvalu!"

FK Dukla Praha U17 - FC Slovan Liberec - 1:1 (1:0)

Branky: 28. Farkaš (as. Beneš) - 1:0, 79. Lib - 1:1.
Sestava: Vávra-Bohánek,Melichar,Komárek,Kozel-Farkaš,Vorel,Petrák-Vachoušek/52´-Najman-79´-Bezpalec/,Beneš,Kolařík/70´-Nadri/

Hodnocení trenérů: "V dalším mistrovském utkání jsme poměřili své dovednosti ze soupeřem z Liberce. K vidění bylo napínavé a bojovné utkání, místy proložené i potřebnou herní kvalitou. První poločas nabídl vyrovnanou hru, nám se povedla hezká kombinace s přesnou koncovkou Farkaše po přihrávce Beneše. Soupeř své možnosti nezhodnotil díky zbrklé koncovce. Po pauze i díky našemu nekoncentrovanému vstupu, uchopil soupeř aktivitu, prokazoval svojí herní kvalitu, ale úspěšnou koncovku předvedl až v samotném závěru utkání, kde dopravil centrovaný míč po odrazu od břevna do naší branky. V nastaveném čase po standardní situaci jsme nepřesnou hlavičkou z ideální pozice odmítli vítězství. Výsledek z našeho pohledu odpovídá dění na hřišti."

FK Dukla Praha U16 – FC Slovan Liberec - 2:5 (2:2)

Branky: 10. a 24. Sell - 6. 0:1, 27. 2:2, 60. 2:3, 70. 2:4, 75. 2:5.
Sestava: Hladký - Dostál, Pártl, Pešička, Matějka - Šíma (65. Racocha), Sell, Kozel (50. Mamedov) - Tylšar, Brabenec, Šahini (55. Hájek).

Hodnocení: "Do 60. minuty jsme se soupeřem dokázali hrát vyrovnanou partii. Chvíli měl územní převahu Liberec, chvíli zase my, i když akce soupeře vypadaly nebezpečněji než ty naše. Bohužel jsme v 60. minutě odešli fyzicky. Chvíli na to jsme dostali lacinou branku a už jsme nedokázali nijak reagovat, i když času na to bylo dost. Bez napadání a běhání na doraz to prostě nejde. Někteří hráči by si měli uvědomit, že I KDYŽ SE V UTKÁNÍ PROHRÁVÁ - NEZNAMENÁ TO, ŽE JSME PROHRÁLI!!!"