• Rozhovory

• 13.12.2019

Dominik Preisler: Náš herní styl mi vyhovuje

Dominik Preisler letos prodloužil smlouvu na Dukle. Je opora dukelského A týmu se svými výkony spokojena? I na to jsme se Dominika zeptali v našem rozhovoru.

Letos si se zúčastnil Brunche s Duklou, jaké to bylo?

Této akce jsem se zúčastnil poprvé. Myslím, že jak pro nás, tak hlavně pro fanoušky to bylo super. Mohli jsme si říct něco k sezóně, kam směřujeme a jaké máme cíle. Byla tam se mnou přítelkyně a té se to také líbilo.

I díky tvým skvělým centrům a přihrávkám dala Dukla velký počet branek. Jak jsi se svými výkony spokojen?

S výkony jsem celkem spokojený, ale rozhodně to může být ještě lepší. Měl jsem plno dalších příležitostí jak přihrát na gól nebo ho sám dát. Doufám ale, že se to ještě zlepší. Tento herní a náročný styl mě osobně vyhovuje.

Máš nějaký předzápasový rituál?

Většinou si dávám vždy před zápasem stejnou snídani, která mi vyhovuje, a po které cítím se lépe na hřišti.

Dělá ti problém o Vánocích udržet správnou stravu?

Tak samozřejmě si něco dobrého dám, ale určitě to nějak nepřeháním. Většinou hned po Vánocích už trénuju, abych přišel do přípravy připravený.