• A-tým

• 01.11.2019

Přijďte podpořit Duklu!

V sobotu 2. 11. přivítají svěřenci trenéra Skuhravého Líšeň. Výkop je v 10:15 na Julisce. Co všechno potřebujete vědět, než vyrazíte na zápas?

Stadion se otevře v 9:15. Vstupenky je možné zakoupit výhodněji přes SMSticket do pátku 1. 11. 2019, v den zápasu také můžete vstupenky zakoupit online, ale již za plnou cenu, která bude i na pokladnách. Připomínáme fanouškům, kteří si koupí vstupenku v předprodeji (fyzicky i přes SMSticket), že pro ně je určen zvláštní vstup směrem k zastávce MHD. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Parkoviště u stadionu je stále v rekonstrukci. Doporučujeme tedy pro přepravu na stadion využít MHD (metrem A na zastávku Hradčanská, dále autobusem 131 na Julisku). Parkovací místa v ulicích u stadionu jsou velice omezená.

Dále je stále uzavřený spodní stánek z důvodu rekonstrukce. Stále však platí nabídka snídaňových pokrmů ve stáncích na stadionu. Po měsíci se tedy opět můžete těšit na croissanty, pomerančové fresh džusy nebo na výběr z několika druhů kávy.

Dukla do toho!