• B-tým zápasy

• 14.07.2019

Dukla B: První příprava proti FK Pardubice byla nad síly nového týmu

B-tým Dukly sehrál první přípravný zápas v Ohrazenicích proti FK Pardubice, účastníku FNL. Zatímco pro mladíky Dukly to byl první přípravný zápas po týdnu tréninku, pro domácí tým to byla generálka před následujícím víkendem, kdy sehrají první mistrovský zápas proti Viktorii Žižkov. Mladíci Dukly sehráli proti domácím otevřenou partii a ve svižném zápase, byť prohráli 4:0, si vypracovali dvě gólové příležitosti a kromě toho nastřelili dvakrát tyč domácí branky. Nutno dodat, že i domácí tým neproměnil některé vyložené příležitosti, když dobře zachytal brankář Šťovíček a tak prohra o čtyři góly odpovídá dění na hřišti. Béčko Dukly následně odjíždí na týdenní herní soustředění do Ústí nad Orlicí, kde sehraje přátelské zápasy s FK Letohrad a s "B-týmem" FC Hradec Králové.