• Články mládež

• 13.06.2019

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

Na Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

Turnaje se zúčastní týmy dětí narozených roku 2010 a mladších, ředitelem turnaje je Mgr. Imrich Bugár. Turnaj bude hrán podle pravidel fotbalu malých forem (4 + 1) a soutěžního řádu FAČR. Jedno utkání se hraje na dvou hřištích souběžně a výsledky zápasů se sčítají. Na soupisce může být 14 hráčů (hráček) a 2 osoby nezbytného doprovodu. Přihlášená družstva se ve dvou skupinách utkají systémem každý s každým v hracím čase 2x deset minut.

Vítěz turnaje získá pohár předsedy UNIASK ČR, druhé družstvo pohár ředitele ASC DUKLA a třetí družstvo pohár předsedy FK DUKLA. Upomínkové ceny obdrží nejlepší střelec a brankář turnaje. Zúčastněným družstvům bude zabezpečen bezplatný pitný režim a občerstvení.

Skupina A

1. FK DUKLA Praha

2. FK Dukla JM

3. SK Střešovice 1911

4. TJ Ruzyně

Skupina B

1. FK Motorlet Praha

2. SK Aritma Praha

3. FC Přední Kopanina

4. Chlumecká sportovní

Družstva na 1. – 4. místě z loňského ročníku turnaje byla nasazena, ostatní týmy přilosovány.