• Klub

• 17.04.2019

Dukla vypisuje výběrové řízení na pozici tiskové/ho mluvčí

Fotbalový klub Dukla Praha hledá vhodného kandidáta pro zajištění svých PR aktivit. Pracovní pozice bude volná od července 2019 z důvodu odchodu stávající tiskové mluvčí Šárky Černé na mateřskou dovolenou.

Vhodný kandidát by měl mít prokazatelnou zkušenost s prací v médiích, dobré komunikační schopnosti, měl by se orientovat v českém fotbalovém prostředí, výhodou je vysokoškolské vzdělání mediálního nebo sportovního zaměření. Zbytek rádi probereme na osobním setkání. Pokud jste příznivcem Dukly a věříte, že by pro vás byla tato práce vhodná, zašlete své CV s motivačním dopisem na emailovou adresu fotbal@fkdukla.cz.

Těšíme se na vaše odpovědi!

Výběrové řízení bylo ke dni 30. dubna ukončeno. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovory.