• A-tým

• 06.02.2019

Filip Rada prodloužil smlouvu v Dukle

Do konce června 2022 má trvání nová profesionální smlouva Filipa Rady. Brankářská jednička A týmu se s klubem domluvila na prodloužení spolupráce, tento týden dohodu obě strany stvrdily podpisem.

Filip Rada je s Duklou spjatý po většinu své hráčské kariéry. Naším kmenovým hráčem se stal v roce 2007, poté, co prošel Spartou, Bohemians nebo Blšanami. Byl v týmu, který v sezoně 2010/2011 vykopal postup z druhé do první ligy a v Dukle zůstal bez přestávek do dnešních dnů.

V našem dresu hraje v české nejvyšší soutěži již osmou sezonu, nastoupil celkem do 205 zápasů, z nichž 59x vychytal nulu. „Jsem tu docela dlouho, Dukla mi nabídla další spolupráci a já jsem moc rád. Smlouva je na tři a půl roku, takže mám čas se ještě zlepšovat, odehrát tu kvalitní zápasy a pomoct jí, aby tabulkou stoupala a dostala se tam, kam všichni chceme,“ řekl k podpisu smlouvy Filip Rada.

Přejeme mnoho dalších vychytaných nul, Filipe!