• Články mládež

• 13.09.2018

Dukla se zúčastnila Tour de Club

V pondělí 10. září jsme v rámci Tour de Club, projektu podporovaného Pražským fotbalovým svazem, zavítali na hřiště SK Zbraslav.

Za slunečného odpoledne jsme se vrhli do tréninkových jednotek napříč kategoriemi od předpřípravky, mladší přípravky, starší přípravky a tréninku brankářů. Ve všech kategoriích bylo snahou udělat trénink trochu jinak, zábavně a přitom kvalitně. Tak, aby si hráči, trenéři a případně i rodiče vzali co nejvíce do budoucí práce ve fotbalovém prostředí.

Pomocnou rukou trenérům byli mladí hráči našeho A týmu Patrik Czehowsky, David Bezdička a Daniel Souček. Zapojili se do jednotlivých cvičení, které připravili trenéři mládeže ligového klubu, čímž tak zatraktivnili celou tréninkovou náplň.

Věřím, že si celou akci mladí fotbalisté a fotbalistky užili a že jsme jim dali správné impulsy do další práce.