• Ženy

• 30.06.2018

Důležitá změna u A týmu žen

Michal Kolomazník novým trenérem A týmu žen.

Přípravu na sezónu 2018/2019 zahájí s A týmem žen nový trenér. Bývalý hráč Dukly, Teplic, Brna, reprezentace a také druhé německé Bundesligy Michal Kolomazník. S trenérskou kariérou začal na Dukle, kde působil v roli koordinátora přípravek, a měl na starost ročník 2005 a v uplynulé sezóně vedl juniorský tým. V současné době bude u dukelské mládeže nadále působit v rámci skautingu a skupinových tréninků. K tomu se rozhodl vydat pro něj do neznámého prostředí a pustí se do vedení A týmu žen. Opět je to jeden z dalších kroků, kdy spojujeme dívčí a klučičí fotbal na Dukle.

„Velmi mě potěšilo, že se Michal rozhodl přijmout naši nabídku a celkově ho udržet v klubu. Pevně doufám, že se mu podaří pozvednout především ofenzivní činnost, ve které je silný. Určitě to pro holky i Michala bude velká změna, ale věřím, že si to sedne a vše bude ku prospěchu týmu. Michalovi přeji, ať se mu u nás líbí a také hodně štěstí a trpělivosti. 😊“ doplnil manažer ženského fotbalu na Dukle Ondřej Havlas.

Michale, ať se daří.