• Klub

• 20.06.2018

Poděkování hráčům a trenérům

Minulý týden se podařilo dvěma fotbalovým týmům Dukly Praha dosáhnout významného úspěchu. Mužstvo devatenáctiletých vybojovalo postup do I. celostátní dorostenecké ligy a rovněž žáci v kategorii čtrnáctiletých postoupili z české divize žáků A do České ligy žáků U14. Na postupu U14 měli velký podíl hráči našeho týmu U15, kteří tím, že vyhráli svou skupinu, umožnili U14 bojovat o postup v baráži. Chtěl bych jménem vedení Dukly Praha poděkovat hráčům, trenérům a všem členům realizačních týmů, kteří se o tento úspěch zasloužili. Tedy i těm, kteří žáky a dorostence připravovali v předchozích letech a mají tak svůj podíl na jejich skvělém výsledku.

Zároveň jim všem přeji do budoucna, aby se jim práce dařila, měli z ní pocit uspokojení a navázali na úspěšný letošek podobnými výsledky i v dalších letech.

Ing. Bohumil Paukner
Předseda představenstva