• A-tým

• 13.12.2017

Zinedin Mustedanagič ukončil hostování v Dukle

Devatenáctiletý záložník Zinedin Mustedanagič, který v Dukle působil od ledna 2017, ukončuje hostování v našem klubu a vrací se do Sparty. Zimní přípravu už tak s Duklou absolvovat nebude.

Mládežnický reprezentant Bosny a Hercegoviny zažil svůj ligový debut v říjnu 2016 v dresu Sparty, v lednu 2017 odešel na hostování do Dukly, kde strávil rok. Za náš A tým nastoupil poprvé 15. února 2017 v 17. kole ePojištění.cz ligy proti Hradci Králové. Celkem v jarní části sezony 2016/17 odehrál devět zápasů, všechny v základní sestavě. Připsal si jeden gól a jednu asistenci. V aktuální sezoně zasáhl do devíti zápasů, z toho byl pětkrát v základu, a vstřelil dva góly.

Děkujeme Zinedinovi za práci, kterou v Dukle odvedl, jeho působení bylo pro náš klub přínosem. Doufáme, že se bude dále fotbalově rozvíjet a přejeme mu hodně štěstí v jeho dalším ligové cestě i v reprezentaci!