• Jednorázové projekty

• 13.12.2016

Mladší žáci U13 na návštěvě v Klokánku v Hostivicích

Jednoho krásného dne vznikla ještě hezčí myšlenka, a to podpořit nějakým způsobem děti, které to potřebují víc než my. Kdo tedy mohl, pomohl a povedlo se nám vysbírat oblečení, obuv, stolní hry a další věci, které dětem před Vánocemi pomůžou a potěší je.

Jelikož se tato akce konala ve stejný den jako rozlučka našeho ročníku se sezonou, vzali jsme děti z Klokánku sebou do Jump Parku Kolbenka, kde si kluci domluvili skákání a dovádění na trampolínách. Společně se tedy oddávali radostem z pohybu celé dvě hodiny.

"Jsme rádi, že jsme mohli pomoct alespoň takhle všem, kterých osud není jednoduchý ale i přesto je na jejich tvářích stále úsměv. Těšíme se i na další společnou akci, která by měla proběhnout tento krát na Julisce. Děti jsme pozvali na zápas A týmu a návštěvu Julisky, a oni s potěšením přijali. Budeme se tedy těšit v novém roce na setkání na Julisce," dodal trenér kategorie U13, Erik Čala.