• Stará garda

• 27.12.2016

Vánoční turnaj internacionálů 2016

Dvaadvacátý ročník tradičního vánočního turnaje se konal na druhý svátek vánoční v Aréně Sparta v Podvinném mlýně. Dukla na něm obsadila 5. místo. Když porazila tým Zbrojovky a Bohemians.

Vánočního turnaje internacionálů se Dukla zúčastnila již po dvaadvacáté. Letos tým tvořili: Pavel Drsek, Ladislav Vízek, Martin Lafek, Jan Suchopárek, Marcel Mácha, Mrázek, Patrik Gedeon a brankář Jan Klíma.

Dukla v turnaji obsadila 5. místo. Vyhrála celkem dvakrát, v prvním zápase nad Zbrojovkou Brno 1:0 a v posledním zápase nad Bohemians Praha 1905 4:1. Proti Prešovu, Slavii, Spartě a Plzni už se jí už tolik výsledkově nedařilo. Kompletní výsledky včetně střelců branek jsou zde

Reportáž ČT Sport můžete sledovat zde. Odkaz na fotogalerii Antonína Vydry z turnaje zde.