• Preview k zápasu

• 26.09.2007

Derby po čtrnácti letech: DUKLA – SPARTA, čtvrtek 27. 9. od 16 hodin na Julisce!!!

P R A H A - Ve 3. kole Poháru ČMFS připravil los pro pražské fanoušky lahůdku – derby DUKLA PRAHA – SPARTA PRAHA!Zápas se hraje od 16 hodin tento čtvrtek 27. září. Naposledy se Sparta na Julisce v soutěžním utkání představila před čtrnácti léty.

Dukla na Julisce naposledy v soutěžním zápase přivítala Spartu 3. září 1993. Ve 4. kole Gambrinus ligy vidělo 4861 fanoušků výhru Sparty 6:2 po poločase 4:0. Branky Sparty tehdy stříleli Mistr, Svoboda, Dvirnik, Frýdek, Siegl a jedna byla vlastní Janšty. Za Duklu překonali Koubu Saidl a Vybíral.

Z hráčů, kteří se tehdy objevili na trávníku, nyní působí v jednom z klubů jen Horst Siegl, asistent trenéra Michala Bílka. Ve čtvrtek však bude pouze na tribuně, protože si odmaže druhou čárku ze čtyřzápasového trestu za události v Teplicích.

Sparta je momentálně v lize na 4. místě se ziskem 13 bodů ze sedmi zápasů. Dukle ve druhé lize patří dvanáctá příčka za osm bodů získaných v osmi zápasech.