• U13

• 26.11.2015

Patrik Zeidler o první části sezóny a plánu přípravy

„Většinu utkání z první poloviny žákovské ligy jsme odehráli velice slušně,“ zahajuje své hodnocení podzimní části sezony trenér Patrik Zeidler a pokračuje: „I když oproti loňské sezoně nejsme tak produktivní a také více branek dostáváme, u kluků jsou vidět pokroky v detailech, jako je aktivní první dotek do volného prostoru, otevřené postavení, střehové obranné postavení, atd. Bohužel se takřka pravidlem stalo, že jsme odehráli 3 části utkání výborně a jednou nepovedenou čtvrtinou pokazili celkový dojem z utkání. To je v tuto chvíli to hlavní, na čem potřebujeme pracovat - koncentrace v každém okamžiku, udržení tempa hry a klidu v případě delšího čekání na první branku.“

Kdyby měl vypíchnout jednu věc sezóny, byla by to morální síla družstva. „Rád bych poukázal na jednu věc z celkového působení u tohoto ročníku, a to je morální síla družstva v krizových momentech a vyrovnaných utkáních. Ta se také projevuje na rok a půl trvající neporazitelnosti v mistrovské soutěži podložené herní převahou v téměř všech střetnutích.“

Po skončení mistrovské soutěže se část týmu účastnila kvalitně obsazeného turnaje na Meteoru a co je čeká v následujících dnech? „Poslední víkend v listopadu se zúčastníme kvalifikace na halové mistrovství ČR a v prosinci zakončíme rok dalším halovým turnajem v Plzni. Již klasicky absolvujeme 2 soustředění - zimní zážitkové v Žacléři a březnové herní v Luhačovicích. V období mezi oběma soustředěními máme v plánu přípravná utkání s kluby jako Sparta, Slavia, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Viktoria Plzeň, Příbram, Bohemians 1905 a další. Takže o herní vytížení pro náš 25 členný kádr rozhodně nemáme strach,“ s úsměvem dodává.