• A-tým

• 22.09.2015

Matěj Hanousek míří do Jablonce

Definitivně poslední změnou v kádru A-týmu FK Dukla Praha je odchod dvaadvacetiletého beka Matěje Hanouska. Novým domovem se mu stane severočeský klub FK Jablonec. Přejeme hodně štěstí!

Klubová kariéra

S fotbalem začínal v pražských Řepích a přes Bohemians a Slavii Praha přestoupil do naší Dukly, kde se propracoval až do prvního mužstva. Ligový debut prožil v utkání s Mladou Boleslaví v květnu 2013. Celkově v lize naskočil v dresu Dukly celkem do 44 utkání.

Reprezentace

Obránce Matěj Hanousek má za sebou tři starty v reprezentaci do 20 let. V „jedenadvacítce“ se poprvé objevil v dubnu 2013, když v přátelském utkání se Slovenskem odehrál téměř hodinu času, a pomohl tak národnímu týmu k výhře 1:0. Svůj premiérový gól v dresu lvíčat vstřelil v Praze v březnu 2014 do sítě Norska. Levý obránce si vybojoval místo i v sestavě na domácím ME.