• U19

• 17.12.2014

Dorostenci U19 se umístili na Memoriálu Dr. Václava Jíry na 2. místě

Memoriál Dr. Václava Jíry, pořádal v pátek 12. prosince 2014 klub CU Bohemians Praha. Turnaj se uskutečnil v Areně Sparta na Podvinném mlýně.

Výsledky FK DUKLY:

FKD - FC Bohemians Praha  4:3
FKD - AC Sparta Praha 5:10
FKD - Meteor Praha 6:5
FKD - FK Teplice  8:1
FKD - SK Slávia Praha 7:5

Sestava: Hladký, Řepa - Sell, Šíma, Čermák, Mammedov, Petrák, Bezpalec, Beneš, Farkaš, Polách, Kadavý, Hájek, Tylšar.

Individuální cenu nejlepšího střelce turnaje získal náš hráč Jan Beneš. Gratulujeme.

Roman Skuhravý: "V pátek se naše mužstvo U19  úspěšně zúčastnilo memoriálu Dr.Václava Jíry. Závěr podzimní sezóny si naše mužstvo zpestřilo tradičním halovým turnajem v konkurenci všech pražských týmů a mužstva Teplic. Hezký dárek nadělili naši hráči nám, sobě a našim fanouškům v podobě druhého místa za Spartou Praha. Turnaj se hrál při šesti účastnících systémem každý s každým. Náš tým čtyřikrát vyhrál a jedenkrát prohrál s pozdějším vítězem Spartou. Tenhle zápas měl od začátku vysoké tempo a nechyběl ani výsledkový veletoč. Zaslouženě jsme se dostali do čtyřbrankového vedení, ale Sparta využila našeho výpadku v závěru poločasu a druhý poločas nás nepustila zpět do utkání a zaslouženě vyhrála. Chci poděkovat pořadatelům, soupeřům a především našim hráčů za krásný zážitek a všem přeji hodně zdravý a sportovních úspěchů v roce 2015, štěstí totiž přeje připraveným."