• U9

• 01.12.2014

Turnaj – Zličín – 29.11.2014

Krátké hodnocení fotbalového turnaje mladších přípravek ve sportovní hale Zličín.

O víkendu byl na programu turnaj, který se uskutečnil ve zličínské hale. Kluky jsme se snažili naladit pozitivně a pořádně rozcvičit. Chtěli jsme vidět nasazení a hravost od prvního až po poslední zápas. První zápas proti Stodůlkám tomu tak ale nebylo. Všude jsme byly jako druzí, kluci si nepomáhali, hlavně chyběly věci jako rychlost, koncentrace, vzájemné povzbuzování. Druhý zápas, který jsme odehráli proti Chebu, kdy jsme pokračovali v podobném duchu. Soupeř z Chebu byl lepší v kombinacích, našim klukům to dělalo problémy no i přes slabší výkon jsme si dokázali vytvořit příležitosti na vstřelení branky, no nepodařilo se a soupeř byl efektivnější. Od třetího zápasu se naše výkony zlepšili a přišli i zasloužené góly. Nejdůležitější bylo to, že od třetího zápasu kdy jsme hráli s Kralupy jsme začali hrát aktivně, kluci začali napadat rozehrávku, byly koncentrováni, byla vidět o vzájemná podpora. No nejlepší zápas na turnaji naši svěřenci odehráli proti Spartě. I když jsme prohráli gólem v poslední minutě, musíme konstatovat, že to byl z naše strany nejhezčí výkon. Kluci neproměnili hodně šancí a po zápase bylo na jejich tvářích vidět smutek, ale my s jsme byly s výkonem spokojeni, protože pro nás trenéry je výkon důležitější než výsledek.