• A-tým

• 09.12.2011

Dukla mezi mantinely. V sobotu se představíme na turnaji v Liberci

P R A H A - Sezona ještě nekončí. Jednou z posledních akcí roku bude pro Duklu sobotní Indoor Fotbal Cup, který se odehraje v liberecké Tipsport areně.

Hokejový led nahradí v moderní hale povrch s umělou trávou a hřiště o rozměrech 20 x 40 metrů obklopí mantinely. Každý zápas se bude hrát na 2 x 10 minut.

Ve skupině 1 se Dukla střetne s Teplicemi a domácím Slovanem Liberec. Skupinu 2 tvoří celky Baumitu Jablonec, Hradce Králové a Mladé Boleslavi. Následně se čtyři nejlepší celky utkají v semifinále. Na programu je tedy celkem deset atraktivních duelů - šest v základních skupinách, dva semifinálové zápasy a boje o 3. a 1. místo.

Poprvé se fotbalisté v Tipsport areně střetli v roce 2009, kdy proti sobě nastoupily týmy Liberce a Jablonce. O rok později se turnaj rozrostl a startovat mohli čtyři celky – kromě dvou severočeských také Bohemians 1905 a Mladá Boleslav. Z vítězství se radoval Slovan Liberec.

Kromě zápasů čeká fanoušky v Liberci i bohatý doprovodný program včetně autogramiád týmů, divácké soutěže a prodeje fan předmětů.

Turnaj začíná v 16 hodin a základní vstupné (bez určení místa) je 80 korun.

Program akce

• 15.00 hod. - otevření haly pro veřejnost