• Klub

• 30.12.2013

Přání generálního ředitele do roku 2014

Generální ředitel klubu Ing. Michal Šrámek bilancuje uplynulý rok a vzhlíží k tomu nadcházejícímu.

Vážené dámy, vážení pánové, sportovní přátelé, příznivci a zaměstnanci Dukly Praha.

Úspěšný rok 2013 už odpočítává své poslední okamžiky… Z pohledu našeho klubu můžeme konstatovat, že rok 2013 byl úspěšným rokem. Pokud budeme rekapitulovat, tak jsme opět na konci ročníku 2012/2013 skočili na šestém místě, a tím potvrdili šesté místo z ročníku 2011/2012. Obhajovat toto umístění je těžké u klubu, který v roce 2011 vkročil do Gambrinus ligy. Proto i momentální umístění po podzimu, na čtvrtém místě, je klubový úspěch, který se budeme snažit udržet, ale zároveň víme, že nesmíme sejít z naší vytyčené cesty, neztratit tvář hry i naše priority.

Jedna z našich hlavních priorit je výchova mládeže, ve které stále více sklízíme ovoce a mnohdy i ukazujeme směr
výchovy jiným klubům. Nejedná se pouze o herní styl, který se promítá do všech mládežnických kategorií, ale i velmi nevšední přístup ke všem hráčům klubu, kde se někdy nejedná pouze o sportovní hledisko. Hráči nezapomínají na své blízké (otce, matky, manželky, sourozence i své přátele), bez
kterých by často nebyli schopni dosáhnout svých úspěchů. I těm patří dík za dosažené výsledky.

Uzavřu předchozí slova tím, že sport, rodina a škola jsou velmi důležitými faktory klubové výchovy.

Dále nesmím opomenout poděkování vstupu společnosti Carbounion, v čele s Ing. Petrem Pauknerem, kdy na základě této události se nám daří pokračovat v naší sportovní cestě, po které chceme jít i v dalších letech.

Závěrem mi dovolte poděkovat v tento poslední den v roce:
  • Všem dalším partnerům klubu, kteří mají také podíl na ekonomické stabilitě klubu s tím, že nám zůstanou věrni i v příštích letech
  • Všem kolegům z vedení klubu za vynikající spolupráci
  • Všem trenérům, kteří výborně plní své úkoly v klubu
  • Všem hráčům za skvělou sportovní reprezentaci klubu
  • Všem zaměstnancům za výtečné plnění svých úkolů
  • Všem fanouškům za podporu
  • A v neposlední řadě všem manželkám a přítelkyním, které nás často vidí velmi málo, ale o to více je jejich podpora důležitá

Nyní bych Vám chtěl popřát úspěšný výkop do roku 2014, který bude přesně podle Vašich pravidel, bez životních faulů a samozřejmě s pohlednou hrou a spoustou vstřelených branek.

Krásný rok 2014 přeje,

Ing. Michal Šrámek
Generální ředitel FK Dukla Praha, a.s.