• Klub

• 30.12.2013

ROK 2013 V OBRAZECH

Ohlédněme se za již uplynulým rokem 2013. Co se nám v něm podařilo, jaké změny se v něm udály a třeba i co se v tomto roce započalo a na co se můžeme těšit už v roce 2014.

Příchod dalšího španělského toreadora - Néstora Albiacha, který v dresu našeho klubu naskočil do 27 utkání a vstřelil 5 branek a prodloužení smlouvy Tomislavem Božičem.

Dukla podepsala memorandum o vzájemné spolupráci s městskou částí Prahy 6. Na fotografii je starostka Prahy 6 Marie Kousalíková a generální ředitel klubu Ing. Michal Šrámek.

Juliska se dočkala končeného osazení tribuny a navýšení kapacity z 4590 na 8150. No, není krásná?

Stadion Juliska dostala nový název nesoucí jméno nového partnera Škoda Transportation, tedy Škoda Transportation Arena.

František Štambacher obdržel cenu Dr. Václava Jiry. Ještě jednou gratulujeme :-)

Rozjeli jsme Společné fandění v rámci projektu Společnou cestou, kdy na každé domácí utkání chodí rodiče, mladí hráči ale i ostatní příznivci Dukly, fandit našemu prvnímu týmu.

Za rok 2013 jsme získali celkem tři ocenění za Hráče kola v Juniorské lize, které získal Jan Juroška, Mike Fryčer a Ondřej Brejcha. Kdy je uvidíme v "A" týmu?

V areálu Schulhoffova vznikly nové tréninkové klece. V takové kleci by chtěl být zavřený snad každý správný fotbalista :-).

U19 zvítězila na mezinárodním turnaji Dynamo Cup

Dukla skončila v sezoně 2012/13 na krásném 6. místě Gambrinus ligy.

Dukla měla své zastoupení FIFA Poháru Konfederací v podobě Josefa Jelínka, Josefa Masopusta a Jozefa Štibrányho.

U15 se účastnila All stars cupu a následně odehrála i přátelské utkání s týmem Chivas Guadalajara. Nelekejte se, Chivas hrálo v jedenácti v poli ne ve 166 :-)

Ačko bojovalo na Genesis bike prague.

Letošních kempů se účastnil rekordní počet dětí. A všechny už se těší na další ročník.

José Antonio Romera prodloužil smlouvu. Vrátil se Jan Pázler z Jablonce a Marek Hanousek z Plzně a nakonec i Lukáš Štetina

A aby těch posil nebylo málo, tak do klubu přišel z naší slovenské sestry Marek Hlinka.

Dukla má nového vlastníka a Luboš Kozel prodloužil smlouvu. Dobrých zpráv není nikdy dost!

Ladislav Šindelář na Mistvorvstí světa lékařů.

Fotbalový kemp a popis memoranda s mládežnickou akademií Atletico Sport Club z Bejrútu v Libanonu.

Matěj Hanousek se stal stabilním členem české reprezentace do 21 let.

Jakub Mareš se připojil k prvnímu týmu!

Poháry se vrátily na Julisku. Emotivní chvíle prožili všichni bývalí hráči, když viděli, že se poháry vrátili na to správné místo.

Vyšla nová kniha o Dukle - Legenda se vrátila.

Křtili jsme i knížku Příběhy z tribuny.

Lukáš Štetina debutoval v týmu slovenské reprezentace. Věříme,že se stane stabilním členem! Hodně štěstí, Lukáši.

Zahájili jsme další ročník zimních turnajů

Hráči si hráli na Mikuláše s čertem. Pro velký úspěch budeme toto vystoupení znovu opakovat i v dalším roce.

Oslavili jsme letošní jubilanty

Kluci nadělovali dárečky těm nejpotřebnější. Krásný okamžik...

Skvělý závěr podzimní části sezony. Od třetího místa nás dělí bod!

Rozjelo se natáčení dokumentu o klubu FK Dukla: Hrdý na svůj klub!