• Klub

• 09.12.2013

VÁNOCE S DUKLOU 2013

Čas vánočních večírků je v plném proudu a ani náš klub nezahálel a oslavil blížící se svátky společně se svými partnery v NH Hotel na Smíchově. Večírkem prováděl Ondřej Vetchý za podpory Jana Jiráně, zároveň byl představen teaser nově připravovaného filmu o FK Dukle Praha na jehož uvedení se můžete těšit v průběhu příštího roku. K poslechu a tanci hrála kapela Botafogo a klavírista Tomáš Hetflejš, po něm rocková kapela Žízen.

Jako první promluvil maoritní vlastník FK Dukla Praha Ing. Petr Paukner s předsedou představenstva a generálním manažerem Michalem Prokešem.

Slova se ujala i starosta městské části Praha 6 Ing. Marie Kousalíková.

Nechyběli ani klubové legendy, zleva Josef Jelínek, Günter Bittengel, Jan Jiráň, Jan Fiala, Ondřej Vetchý.

Nejlepší střelec FK Dukly obdržel dárek v podobě nových a osvědčených kopaček :-)

Naši mladí fotbalisti si pro naše hosty připravili klubovou báseň. Zleva Jeroným Bohdan, Jiří Švarc a Jakub Vácha.

Na večírku nechyběl ani trenér a ikona klubu Luboš Kozel společně s Pavlem Bartošem, Günterem Bittengelem a Tomášem Obrmajerem.

Prohlédnout fotogalerii

Teaser k připravovanému filmu o FK Dukla Praha "Hrdý na svůj klub"

Uvítáme zapůjčení jakýchkoli dobových materiálů o klubu. Kontaktní osoba Petr Studénka: studenka@fkdukla.cz nebo 608 551 919