• Klub

• 07.12.2013

Na zasněžené Julisce zvítězil tým Klubu fotbalových internacionálů

Prahu přes noc zahalila bílá pokrývka a naši žáci společně s dalšími čtyřmi celky sehráli poslední venkovní turnaj. Hned po nich nastoupila celá plejáda legend v červených a žlutých úborech ve jménu památky Františka Veselého, který své první ligové utkání odehrál v dresu Dukly, se kterou získal svůj jediný mistrovský titul.

Turnaje mládeže, který byl určen pro ročníky 2001 a 2002, se účastnily oba naše žákovské týmy U12 i U13. Dále se ho účastnily pražské celky AC Sparta Praha U12, SK Střešovice U13, SK Aritma Praha U13 a SK Roztoky z pražského předměstí.

Hrálo se v počtu 7+1 jedenkrát 18 minut. O konečném pořadí, po vzoru našich zimních halových turnajů, rozhodl počet vstřelených branek. V tomto ohledu se nejvíce činila sousední Sparta, která svým soupeřům nastřílela rovných 17 gólů. Na druhém místě se umístila s 11 brankami Aritma a třetí místo získala za 9 branek naše „třináctka“.

POŘADÍ

AC Sparta Praha U12 17:3
SK Aritma Praha U13 11:2
FK Dukla Praha U13 9:9
FK Dukla Praha U12 6:7
SK Roztoky U13 4:11
SK Střešovice U13 2:17

Prohlédnout fotogalerii

Zlatým hřebem „Fotbalového Mikuláše“ bylo utkání na počest Františka Veselého, který by dnes oslavil 70 let. Vítězem tohoto jedinečného zápasu se stal tým Klubu Fotbalových Internacionálů. Rozdílem dvou branek 5:3!

Za KSI se jako první trefil Jiří Kabyl, dvakrát skóroval Radovan Hromádko, autorem třetí branky byl Tibor Mičinec a poslední, bohužel vlastní, branku přidal v dresu soupeře Jiří Bobok. Za internacionály FK Dukly se trefil Jan Fiala, Marek Kyncl a Michal Prokeš.

Prohlédnout fotogalerii