PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

​Do Liberce společně

11. 4. 2017 | Redakce

​Do Liberce společně

Ani na Velikonoce si pravověrní fotbaloví fanoušci od svého milovaného sportu neodpočinou. Ti se žlutovínovým srdcem zamíří pod Ještěd, kde se na příjemném stadionu U Nisy utká žlutí balet s místní modrou ekipou.

Slovan je sice tradičním, a býval i dosti úspěšným, účastníkem Evropské ligy, v této sezóně se mu ale příliš nedařilo ani v ní, ani v lize domácí. Ovšem pozor, na domácím hřišti hrát rozhodně umí a podlehl tam jenom Plzni – o body tam už obral obě pražská „S“ i Zlín. V Teplicích ale příliš nepřesvědčil, Zlínu doma v poháru přeci jenom nakonec podlehl, a ke spokojenosti tak mají tým i jeho fanoušci velice daleko. Podaří se našim klukům tohoto rozpoložení využít a u Nisy konečně vyhrát? Pojďme jim tom pomoci svou podporou! My v sektoru hostů už tam jednou vyhráli – nad výčepním zařízením, kterému došel hnací plyn. Tak snad se kluci inspirují…

Výkop zápasu je v neděli 16. dubna v 15.00, odjezd z Prahy je v 13.00 od metra Černý Most. Cena dopravy je 100 Kč pro člena a 200 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu

 

Fotogalerie


Partneři klubu