• 29.08.2020

🔴 Matchday LIVE | Z prvního domácího zápasu bereme bod za remízu

První domácí zápas Dukly v této sezoně vítěze nepoznal. Proti Prostějovu jsme sice měli převahu, ale nedokázali jsme ji zúročit jedinou brankou. Bereme tedy bod za remízu 0:0.

• Textový přenos | onlajny.com
  • 🗞 Zápasové preview
  • Vzájemná střetnutí v loňské sezoně skončila vítězstvími Dukly 1:0 a 3:2, naposledy se oba týmy potkaly 21. června
  • 👥 Základní sestava:  Rada – Dancák, Piroch, Chlumecký – Souček, Doumbia, Kozma (C), Krunert, Buchvaldek, Preisler – Fábry. | náhradníci: Šťovíček – Kovaľ, Jakab, David Kozel, Ullman, Hadaščok, Ayong.
  • 🏥 Absence: Tomáš Kott (zranění)

• Matchday LIVE

21:30 Juliska, Praha | Přečtete si zápasovou reportáž i ohlasy obou trenérů

19:15 Juliska, Praha | Dnes nakonec bez gólu i bez bodu. Vyjde to příště!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

🏁 První domácí závody za třemi body neměly vítěze 🤷🏼♂

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha),

17:50 Juliska, Praha
    | Po prvním poločase hrajeme s Prostějovem bez gólů. Věříme, že nám to tam padne ve druhé půli!

14:30 Juliska, Praha | Do utkání vstoupíme v této sestavě. Dukla do toho!

14:30 Juliska, Praha | S prvním domácím zápasem sezony jsme si pro vás připravili facebookovou soutěž. Vyfoťte se, jak Dukle dnes fandíte a nasdílejte fotku do komentářů pod příspěvek. My vybereme jednoho vítěze, který získá dres podepsaný hráči A-týmu.

❗SOUTĚŽ o podepsaný dres 🤩

❗SOUTĚŽ o podepsaný dres 🤩 Dukláci, do komentářů pod tento příspěvek nám posílejte fotky, jak dneska Dukle fandíte. My vybereme vítěze, který se můžete těšit na dres podepsaný hráči A-týmu 👌

Posted by FK Dukla Praha on Saturday, August 29, 2020

08:00 Juliska, Praha | Dobré ráno, Dukláci! Po krátké letní pauze se vracíme do domácího prostředí. Vítěznou premiéru už máme za sebou z minulého víkendu – to jsme si poradili s Vyšehradem –, dnes na Julisku míří celek Prostějova, který tady v minulém ročníku padl 0:1. Výkop je stanoven na 17:00.