• A-tým

• 11.09.2020

🔴 Matchday LIVE | Páteční výjezd do Blanska

Po reprezentační přestávce se vrací FNL se svým 3. kolem, v němž Dukla v pátek cestuje na Moravu. Na Stadionu na Mlýnské vyzve nováčka soutěže FK Blansko.

• Textový přenos | onlajny.com
  • 🗞 Zápasové preview
  • 🏥 Absence: Tomáš Kott, Dominik Preisler (zranění)
  • 👥 Základní sestava: Rada – Dancák, Piroch, Chlumecký – Doumbia, Kozma (c) – Souček, Kovaľ, Buchvaldek, Jakab – Ayong | náhradníci: Šťovíček – Fišl, Ullman, Krunert, Kim, Fábry, Hadaščok

Matchday LIVE

18:45 Blansko | Z Blanska se bohužel vracíme s prázdnou.

17:46 Blansko | Úvodní dějství bylo bez gólů.

17:30 Blansko | Těší nás, že máme vaši podporu i na opačném konci republiky. Děkujeme!

16:35 Blansko | Jsme na stadionu nováčka soutěže v Mlýnské ulici. Za necelou půlhodinu jdeme do akce, tady je základní sestava!

13:00 Brno | Tým dorazil do metropole Jihomoravského kraje, kde obědvá a poté se bude přesouvat do Blanska.

9:45 Juliska, Praha | Dobré dopoledne, Dukláci! Dnes vás čeká nejen poslední pracovní den tohoto týdne, ale taky zápas Dukly! Od 17 hodin hrajeme na půdě Blanska, tak nám držte palce. Pokud se osobně nevypravujete na Moravu, fanděte nám alespoň sledováním textového online přenosu a našich sociálních sítí.