• A-tým

• 26.08.2020

🔴 Matchday LIVE | Čtyři góly a jasný pohárový postup

Dukla postupuje do druhého kola MOL Cupu! Ve středu si relativně snadno poradila s pražskou Admirou, kterou na jejím hřišti porazila 4:0. Podívejte se na průřez zápasem na našich sociálních sítích.

• 🔛 výkop: 18:00
  • 🏟 stadion: Admira Kobylisy
  • textový přenos
  • 👥 Základní sestava:  Kinský – Dancák, Fišl, Chlumecký – Souček, Kozma (C), Kovaľ, Jakab – Kozel – Buchvaldek, Ayong. | náhradníci: Preisler, Fábry, Krunert, Ullman, Hadaščok, Rada.

23:00 Praha | Přečtěte si článek s Antonínem Kinským, který k postupu přispěl několika důležitými zákroky.

18:45 Praha | Konec. Dukla přidala ve druhém poločase další dvě branky a došla si pro postup. Antonín Kinský vychytal při své pohárové premiéře čisté konto!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Čtyři góly ⚽ Vychytaná nula 0⃣ Postup do druhého kola @mol_cup 🏆 Super práce, borci! 👏

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha),

18:45 Praha | Nad Admirou vedeme po prvním poločase 2:0. Jen tak dál, kluci!

18:00 Praha | Utkání proti Admiře právě začalo! Dukla do něj vstupuje v této sestavě:

11:00 Praha | Duklu čeká první letošní pohárové utkání proti Admiře. Sledujte naše kanály, ať o nic důležitého nepřijdete!