PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Brejcha

O kempech

V létě 2017 bude náš klub pořádat již 7. ročník letních fotbalových kempů. Naše kempy jsou určeny pro všechny kluky a holky nejen z České Republiky. Naši zkušení trenéři již teď vymýšlejí, co děti naučí nového a jak zabaví mladé fotbalistky a fotbalistky i mimo trávník. Malé fotbalové naděje se mohou těšit na týden plný zábavy, sportování, hraní, fotbalových tréninků, zážitkových aktivit a mnoho dalšího.

Naše kempy jsou pro hráče a hráčky jakékoliv klubové příslušnosti. Mohou se zúčastnit i děti, které v nejsou registrováni v žádném klubu.

V letošním ročníku kempů otevíráme čtyři turnusy pobytových kempů v areálu Green Valley u Chotýšan a dva turnusy příměstských kempů, které budou opětprobíhat na domácím stadionu FK Dukla Praha zvaném Juliska.

Po loňském úspěšném propojení dívčího kempu s chlapeckými, mají opět všechna děvčata u nás dveře otevřené. Mohou se zúčastnit kteréhokoliv turnusu a na jednom jsou místa vyhrazená výhradně pro ně.

„Mnoho hráčů a hráček se na naše kempy vrací a to je velkou odměnou za práci celého týmu Duklakempů. Děkujeme za přízeň.“

Maruška Sůrová
koodinátorka Duklakempů